Talent Solutions v Trnave

Aký typ biznisu má v pôsobnosti pobočka Talent Solutions v Trnave?

Pobočka v Trnave sa zaoberá skutočne širokým portfóliom pracovných pozícii naprieč širokým spektrom ekonomiky.

Z našich rozbehnutých projektov by som spomenul partnerov ako:

 • Greentech – recyklácia plastových fliaš
 • Samsung – monitoring a skladovanie elektronických zariadení
 • AJ Metal – výroba špecializovaných kovových konštrukcií
 • Slovenské elektrárne – najväčší výrobca elektriny na Slovensku
 • Danucem – výroba betónových zmesí a cementu
 • Flair – stavebná produkcia v Dánsku
 • Cherrisk – startup v oblasti poisťovníctva
 • Mercurio – nákladná doprava
 • Tatra Banka – bankový sektor

A samozrejme mnoho iných zaujímavých klientov a pozícií.

 

Čo by ste poradili ľuďom v Trnavskom kraji, ktorí si hľadajú nové zamestnanie, prípadne uvažujú nad zmenou práce?

Záujemcom o prácu ponúkame hlavne možnosť trvalého umiestnenia zamestnanca ku klientovi. Kandidátov nehľadáme len v našom kraji, ale naprieč celým Slovenskom a niekedy aj za hranicami. Vieme sa prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám. Pomáhame jednotlivcom pri prechode na nové pracovné miesto po prepustení, poskytujeme podporu pri hľadaní nových pracovných príležitostí a zvládaní zmien v kariére. Na našej pobočke vás čakajú príjemní a usmievaví konzultanti, ktorí vám pomôžu s výberom vhodného zamestnania. Svojou návštevou získate veľmi užitočné informácie ohľadom aktuálnych náborov v spoločnostiach, aké sú otvorené pracovné pozície, vieme pomôcť aj kandidátom, ktorí chcú vycestovať za prácou do zahraničia (poskytneme vhodné kontakty). Vieme vám poskytnúť rady a typy pre zvládnutie pracovného pohovoru (pripravíme vás na pracovný pohovor – modelové situácie), zhodnotíme a dáme vám odporúčania na vylepšenie vášho životopisu.

 

Ako vyzerá partnerská spolupráca v Talent Solutions?

Našich klientov si ctíme a vnímame ich ako partnerov, ktorým pomáhame nájsť vhodných kandidátov pre rast ich biznisu. Naši experti sú odborníci a vykonávajú podrobné posúdenia uchádzačov, aby zabezpečili zhodu s potrebami klientov. V rámci Talent Solutions pomáhame firmám identifikovať a rozvíjať potenciál svojich zamestnancov prostredníctvom rôznych vzdelávacích iniciatív a kurzov (poskytujeme odborné konzultácie). Našou snahou je vytvárať hodnoty pre klientov optimalizáciou ich ľudských zdrojov a pomáhať im dosiahnuť obchodné ciele. Okrem toho ponúkame aj služby externého spracovania personálnej a mzdovej agendy – payroll.

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
1. marca 2024 | Interview s: Eduard Čulka, Branch Manager

Kontaktujte nás

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.