Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.05.2024

Zmenový majster do výroby

Lokalita:
Lozorno
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 EUR
Pozícia:
shift-leadercoordinator
Informácie o pracovnej ponuke
Pre klienta hľadá skúseného a Majstra zmien, ktorý sa stane kľúčovým článkom nášho tímu a bude prispievať k rozvoju spoločnosti. Ak máte vášeň pre výrobný sektor a chcete viesť tím k úspechu, môže to byť pozícia pre Vás. Vaše kľúčové zodpovednosti budú: Organizovať, koordinovať, kontrolovať a hodnotiť prácu podriadených na pridelenom úseku. Riadiť a zodpovedať za výsledky IPS. Viesť tréningový proces podriadených a analyzovať reklamácie, audity a školenia. Zodpovedať za výrobu dielov podľa plánu výroby a zabezpečovať tok informácií medzi zmenami. Aktívne sa zapájať do Kaizen projektov a 5S na pracovisku. Spracovávať dochádzky podriadených zamestnancov a motivovať ich k zlepšovacím návrhom. Stanovovať a informovať podriadených o cieľoch na pracovisku. Spolupracovať s nadriadeným a inými oddeleniami na plnení výrobných plánov a reportov. Dodržiavať výrobné predpisy a smernice a kontrolovať kvalitu výroby. Zodpovedať za pracovné stroje a pomôcky a udržiavať poriadok na pracovisku podľa štandardov 5S. Riadiť a koordinovať tím operátorov a dodržiavať BOZP na dennom úseku. V prípade neprítomnosti nadriadeného, ho plnohodnotne zastupovať. Zabezpečiť včasné dodávky zákazníkom podľa požiadaviek LOG.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo prax vo výrobnej spoločnosti minimálne 2 roky. Schopnosť efektívne komunikovať a motivovať tím, prirodzená autorita. Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka. Pokročilá znalosť Excel, Word, PowerPoint. Výhodou sú skúsenosti s EIMS (ISO TS 16 949, ISO 14 001, OHSAS 18 001), auditmi procesu, FMEA, APQP a PPAP, Lean Manufacturing, Kaizen a Greenbelt tréning.
Benefity práce
Práca v medzinárodnej, stabilnej a perspektívnej spoločnosti 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona Finančné bonusy v lete a zime Mesačné odmeny Firemná doprava Príspevok na stravu Vernostný bonus podľa dĺžky zamestnania Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera Cafetéria systém Firemné akcie
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Maroš Vörös
maros.voros@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.