Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.05.2024

Sales Executive

Lokalita:
Bratislava 2
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre klienta v oblasti tlačových riešení hľadáme obchodného manažéra. Máte skúsenosť s predajom technológie? Ste zodpovedný obchodník, ktorý sa nebojí výziev? Potom je táto pozícia možno práve pre Vás! Zodpovednosti: - Podpora predaja produktov pre produkčnú tlač a tlač v kancelárskom prostredí. - Hľadanie nových obchodných príležitostí a spolupráca s partnermi. - Rozvoj vlastného predaja riešení pre partnerov a produkčné tlačové riešenia s dôrazom na ziskové marže. - Špecifikácia a predaj riešení zameraných na spokojnosť zákazníkov a partnerov. - Uvedenie produktov na trh a organizácia potrebných školení. - Prezentácie riešení a produktov v showroome. - Zodpovednosť za technickú realizovateľnosť navrhovaných konfigurácií. - Podpora pri prezentáciách a návrhoch zákazníkom. - Segmentácia trhu, analýza potenciálu a generovanie obchodného potenciálu prostredníctvom marketingových aktivít.
Požiadavky na zamestnanca
– 2-3 roky skúseností s predajom technologických riešení. – Úspešné výsledky v obchodných službách. – Vodičský preukaz. – Skúsenosti s riadením kľúčových zákazníkov. – Vynikajúce predajné a obchodné schopnosti. – Dobré medziľudské zručnosti. – Schopnosť budovať obchodné vzťahy. – Silné vyjednávacie a prezentačné schopnosti. – Skúsenosti s riadením projektov a tímovou prácou. – Samostatnosť, zodpovednosť a iniciatíva. – Angličtina je veľké plus.
Jazykové požiadavky
slovensky – C1
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť poskytujúca riešenia a produkty tlače.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.