Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.04.2024

Projektový manažér pre medzinárodnú spoločnosť

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Stavebníctvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Máš skúsenosti v oblasti Projektového manažmentu a rád by si rozvíjal/a svoje znalosti? Si komunikatívny, rád pracuješ s Excelom a ovládaš anglický jazyk? Ak áno, pošli nám svoje CV. A za čo je u nás zodpovedný Projektový manažér? - je zodpovedný za hladkú a správnu správu a organizáciu procesov a nástrojov PM. - Uľahčuje efektívne back-office aktivity na podporu programového manažéra pri všetkých jeho úlohách. - podporuje programového manažéra vo všetkých jeho/jej aktivitách PM - Aktualizuje a udržiava kľúčové dokumenty PM vrátane zoznamov otvorených problémov, zápisníc zo stretnutí, plánov načasovania, pozvánok na stretnutia, zákazníkov (recenzie programu) a interných (kontroly brány, recenzie výkonných riaditeľov) prezentácií v PowerPointe - Usporadúva a organizuje opakované interné stretnutia a stretnutia so zákazníkmi. - práca s Excelom - udržiava prehľad o nástrojoch na sledovanie nedostatku komponentov. - Finančné sledovanie vrátane aktualizácií/overenia GCM, nákladov na kusovník, vykazovania rizík.
Požiadavky na zamestnanca
– min. 1 rok skúseností na pozícii Programového manažmentu alebo ekvivalentných technických skúseností v priemysle – vynikajúce znalosti/skúsenosti v Microsoft Office, PowerPoint a Microsoft Project – systematický, dôkladný a štruktúrovaný pracovný štýl – silné komunikačné zručnosti – aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) – PODMIENKOU – znalosť nemeckého jazyka – VÝHODOU
Jazykové požiadavky
anglicky – B2

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.