Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.07.2024

Operátor balenia/formovanie + ubytovanie ZADARMO!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1100.0 - 1300.0 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Ponúkame voňavú prácu strojníka balenia/formovania v čokoládovni. Hľadáme skúseného človeka na obsluhu a nastavenie strojov na baliacom úseku linky. Pracovná náplň: - obsluha strojov na baliacom úseku linky- baliace stroje, periférne zariadenia napr. krabicovač, dynamické váhy a pod. -zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov predáka alebo tím lídra. - dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku - príprava kotúčov obalu na výmenu a samotná výmena kotúčov, kontrola obalov a kontrola dátumov na výrobku - manuálna manipulácia zo zlomom a sanitačným odpadom -senzorická kontrola výrobku , odoberanie vzoriek , vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hotového výrobku- polotovaru a zodpovednosť za jeho kvalitu - vedenie evidencie výroby elektronickou a aj písomnou formou - povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení - všetky uvedené činnosti a zodpovednosti vykonáva v súlade s programom IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti s nastavovaním strojov Skúsenosti z výrobného procesu Ochota pracovať na zmeny Zodpovednosť Samostatnosť
Benefity práce
– prémie na mesačnej baze 15 % z priemerného mesačnej mzdy – rizikové príplatky – príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok – zabezpečené ubytovanie v Bratislave – stravné v hodnote 5,48€, príspevok na stravne vyplácaný priamo na účet – stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce – kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi – zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní – hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky – zabezpečenie potravinárskeho preukazu – starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) aj počas celého trvania PP
Jazykové požiadavky
slovensky – C1
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Natália Uhrincová
natalia.uhrincova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.