Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.06.2024

Montážnik Teplička nad Váhom s platom do 1800€ + bonusy

Lokalita:
Žilina
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1440.0 - 1800.0 EUR
Pozícia:
blue-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáš si prácu? Chceš zmenu? Hľadáme montážnikov do výroby s možnosťou pracovať na rôznych oddeleniach (montáž, lakovňa, karosáreň, motoráreň, ...), Tvojou úlohou bude: Montáž rôznych dielov do karosérie auta, Obsluha rôznych nástrojov na montáž dielov, Nebudeš robiť celý deň to isté, operácie sa striedajú, Iné pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného, Práca na stálom pracovisku v Tepličke nad Váhom - DOPRAVA zabezpečená! Práca na 3 zmeny Práca vhodnejšia pre mužov
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti manuálna zručnosť, dôslednosť, pozornosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Benefity práce
Čo ti ponúkame? Stabilnú prácu v úspešnej a rastúcej spoločnosti Motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy Možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania Príjemné a moderné pracovné prostredie Benefity ako zabezpečená doprava, strava v jedálni/stravné lístky a firemné akcie aj pre rodinných príslušníkov Každoročné navyšovanie základnej mzdy v apríli! Priemerná mzda 1440 – 1800€ brutto/mesiac + Bonusy Základná mzda 1311€ + príplatky za poobedné (0,40€/hod.) aj nočné zmeny (2,15€/hod.) Po prvom mesiaci zvýšenie základnej mzdy na 1344€ !! Príplatky za nadčasy Letný bonus 75-110% Vianočný bonus 150% Osobné ohodnotenie do 15% na mesačnej báze Koncoročný bonus do 1000€ Výplata 15. deň v mesiaci Istota stabilného príjmu Len u nás bonus za odporučenie kandidáta a nástupný bonus = 225€!
Informácie o spoločnosti
Automotive
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Mária Nadhajská
maria.nadhajska@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.