Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.06.2024

Moderator FMEA procesov

Lokalita:
Nové Mesto nad Váhom
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
- Koordinácia, realizácia a správa D-FMEA a P-FMEA. - Riadenie procesu a udržiavania FMEA podľa interných štandardov. - Spracovávanie kontrolných plánov v pred-sériovej a sériovej fáze projektu. - Plánovanie a vykonávanie interných školení členov FMEA tímu. - Moderácia skupinových sedení v rámci interdisciplinárnych tímov. - Preverovanie implementácie opatrení na zníženie miery rizika v procese výroby. - Riadenie a aktualizácia evidencie a spracovávanie výsledkov FMEA vo forme správ. - Prezentácia výsledkov FMEA (interne a pred zákazníkmi). - Používanie a obsluha software APIS FMEA. - Účasť na auditoch procesu.
Požiadavky na zamestnanca
– SŠ/VŠ technického smeru – anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom) – prax v R&D oblasti min. 1 rok – skúsenosti v oblasti moderovania FMEA minimálne 2 roky – znalosť AIAG/VDA normy (FMEA) – znalosť software APIS FMEA – dobré komunikačné a prezentačné zručnosti – asertívne vystupovanie a schopnosť riešiť problémy – odolnosť voči stresu – systematický a štruktúrovaný spôsob práce – schopnosť myslieť v rámci štruktúry chýb (čo všetko sa môže pokaziť)
Benefity práce
– 13. a 14. plat – Odmena pri životných a pracovných jubileách – Odmena za odporučenie známeho – Príspevok pri relokácií – Pružná pracovná doba – Multisport karta – Masáže, kozmetika, rekreácia – Eventy a spoločenské akcie – Family Day, vianočný večierok, letný výlet – Zľavy a špeciálne akcie od iných spoločností – E-learningové vzdelávacie programy – Jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Automobilová spoločnosť
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Petra Želonková
petra.zelonkova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.