Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.04.2024

Lovec Príležitostí: Akvizičný Ninja

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Sales
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme Lovca obchodných príležitostí! Si pripravený na dobrodružstvo v zákulisí biznisu? Staň sa architektom obchodných príležitostí a prenikaj do srdca rôznych spoločností od malých rodinných podnikov až po impozantné korporácie. Tvojou misiou je neustále hľadať nových partnerov, ktorým pomôžeš uviesť do života zdravé firemné benefity a vytvárať silné pracovné vzťahy. S tvojou energiou a vášňou pre komunikáciu si tvoríš ponuky ako umelec maľuje obrazy, či cenové kalkulácie ako dirigent vedie orchester. Tvoje prezentácie sú zážitkom, tvoje zmluvy sú zovretím ruky a tvoje informačné kampane sú zjavom na obzore biznisu. Nebaví ťa sedieť na mieste? Zdvihni kotvy a vyraz na cestu! V túlavých topánkach spoločnosti precestuj Slovensko a stretni sa tvárou v tvár so svojimi klientmi, pretože pre teba nie je nič vzácnejšie ako osobný kontakt. Tvojou silou je spolupráca. Nech sú tvoji kolegovia tvoji spoločníci na ceste, rozširujúci svoje obchodné kruhy a spájajúci sily na dosiahnutie spoločného úspechu. Zdvihnime kotvy, vypravme sa spoločne do teritória obchodných príležitostí!"
Požiadavky na zamestnanca
• Chuť učiť sa – predaj služieb v B2B oblasti. • Nadšenie pre šport. • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie(budeš sa stretávať so zástupcami malých aj veľkých spoločností). • Energický prístup (drive) a vytrvalosť. •Ťah na bránku. • Schopnosť zorganizovať si svoj čas. • Má rád kontakt s ľuďmi a nevadí mu cestovanie.

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.