Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.04.2024

Hľadáš prácu? Pracuj s nami ako pracovník/pracovníčka vo výrobe v Námestove

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
Temporary
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
5.64 - 5.95 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ak chceš začať pracovať stačí nás kontaktovať ! Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;) - práca v modernom a čistom prostredí, - vykonávanie jednotlivých operácií vo výrobe podľa pracovných inštrukcií, - zodpovednosť za kvalitu zabalených výrobkov, - zabezpečovanie dokončovacie práce na výrobkoch, - správne triedenie a ukladanie dobrých a nevyhovujúcich výrobkov, - práca na 2-zmeny (ranná, poobedná) alebo 3-zmeny (ranná, poobedná, nočná) alebo 4 zmeny, - miesto výkonu práce je Námestovo (areál CTPark). - práca vhodná pre mužov aj pre ženy !
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Počet rokov praxe bez požiadavky na odbornú prax Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti manuálna zručnosť, dôslednosť, pozornosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Benefity práce
Zamestnanecké výhody, benefity – základná mzda 5,64€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny, po záučnej dobe (6 mesiacov) navýšenie základnej hodinovej mzdy na 5,95€/hod. – variabilná zložka, – výkonnostný bonus, – dochádzkový bonus, – stravovanie v závodnej jedálni, – dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer, – istota stabilného príjmu, – výplata 15. v mesiaci, – vstupná lekárska prehliadka ZADARMO, – možnosť prechodu do kmeňa.
Jazykové požiadavky
slovensky – A1
Informácie o spoločnosti
Výroba dielov pre automobilový priemysel.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Natália Ľach Parišková
natalia.pariskova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.