Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.05.2024

Hľadáme skúseného C# developera na poziciu teamleada!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
3360.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Do tímu v poprednej nadnárodnej chemickej spoločnosti hľadáme kvalifikovaného senior vývojára aplikácií. Na tejto pozícii budete podporovať a vylepšovať logistické aplikácie, zabezpečovať plynulú prevádzku a promptne riešiť problémy. Zodpovednosti - Vyvoj: Navrhujte, vyvíjajte, testujte a udržiavajte logistické aplikácie. - Nasadenie a podpora: Zabezpečujte nasadenie aplikácií a priebežnú podporu. - Spolupráca: Spolupracujte s projektovými manažérmi a koncovými používateľmi na spresnení špecifikácií. - Revízia kódu: Vykonávajte revízie kódu s cieľom zabezpečiť kvalitu. - Odstraňovanie problémov: Diagnostikujte a riešte chyby aplikácie. - Bezpečnosť: Implementujte a dodržiavajte bezpečnostné postupy.
Požiadavky na zamestnanca
– Znalosť jazyka C# – vývoj používateľských rozhraní s databázami Oracle. – Silné zručnosti v jazyku SQL – Skúsenosti s technológiami: SQL Server, Oracle, GIT. – Ďalšie zručnosti: C++, ASP.Net Core, PL/SQL sú výhodou. – Jazyky: Plynulá angličtina. – 5+ rokov v oblasti vývoja aplikácií so skúsenosťami s celým životným cyklom projektu. – Skúsenosti s logistickými aplikáciami sú výhodou.
Benefity práce
– Bonusy vo výške 15 % ročného platu. – Stravné lístky plne hradené. – 3 sick days, 4 bonusové dni voľna, 1 deň voľna na narodeniny. – Home office 50/50, alebo viac podľa dohody v rámci tímu a s vedením. – Spoločné parkovanie.
Jazykové požiadavky
anglicky – C1
Informácie o spoločnosti
Nadnárodná chemická spoločnosť.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.