Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 07.06.2024

Hľadáme LLM developera!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2700.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Ste talentovaný full stack vývojár, ktorý túži pracovať s najmodernejšími technológiami LLM? Pridajte sa k tímu nášho klienta, medzinárodnej telekomunikačnej spoločnosti, a vylepšite aplikácie podporované LLM. Zodpovednosti: - Vylepšovať backend a frontend pre LLM aplikácie ako chatboty. - Zlepšovať zákaznícku spokojnosť prostredníctvom lepšej vizualizácie, automatizovaných validácií a umožnením funkcií volania a funkcií chatbot agentov. - Identifikovať a implementovať nové obchodné požiadavky. - Komunikovať technické body obchodným kolegom; nevyhnutné je myslenie konzultanta. - Zúčastňovať sa na workshopoch, stretnutiach a telefonátoch so zákazníkmi. - Zapájať sa do tímového brainstormingu, revízií kódu a párového programovania. - Identifikovať potenciálne možnosti použitia pre automatizáciu a Data Science.
Požiadavky na zamestnanca
– Rozsiahle skúsenosti s Pythonom (FastAPI, Celery, pandas, scikit, plotly). – Pokročilá znalosť jazyka JavaScript a frontendových knižníc (React/NextJS). – Znalosť LLM frameworkov (LangChain, Haystack) a API (Azure, OpenAI). – Skúsenosti s relačnými databázami (Postgres, MySQL) a dokumentovo orientovanými databázami (Elasticsearch, MongoDB). – Skúsenosť s vývojom RESTful API. – Skúsenosti s agilnou metodikou (napr. Scrum). – Aktívne zdieľanie znalostí a spolupráca. – Flexibilita a schopnosť reagovať na meniace sa pracovné modely a požiadavky.
Benefity práce
– Ročný bonus. – Flexibilný pracovný čas. – Hybridný model práce – 3 dni za týždeň práca z domu. – Plne hradené stravné lístky. – Poskytnutie mobilného telefónu na osobné použitie. – Notebook poskytnutý spoločnosťou. – Exkluzívne zľavy na produkty klienta. – Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie. – Rôznorodé výhody prostredníctvom systému kafetérie/karty Multisport. – Sick days. – Prístup do športových klubov a dni zdravia. – Príjemné teambuildingové podujatia vrátane letných a vianočných večierkov. – Priestor na profesionálny postup. – Referral bonus.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.