Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 07.06.2024

Hľadá sa Data Science expert: Predvídajte nepredvídateľné!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pridajte sa k nášmu klientovi, medzinárodnej renomovanej firme v oblasti telekomunikácie, na pozíciu Senior Data Scientist! Pustite sa do vzrušujúcich ML projektov, predpovedajte energetické trendy a optimalizujte spotrebu energie v budovách. Spolupracujte s dynamickým tímom v hybridnom pracovnom prostredí a využite svoje odborné znalosti jazyka Python a inovatívne myslenie na získanie vplyvných obchodných poznatkov. Ak ste pripravení zmeniť svet k lepšiemu, chceme vás v našom tíme! Výzvy: - Aplikovať prístupy ML na predpovedanie a vizualizáciu údajov v jazyku Python s cieľom poskytnúť obchodné informácie. - Vybrať správne prístupy modelovania pre údaje o signáloch a údaje, ako je spotreba energie, teplota v budovách a počasie. - Pripravovať tréningové a vyhodnocovacie pipelines a použite najmodernejšie ML metódy na zlepšenie prognóz spotreby energie, vývoja cien a optimalizácie spotreby energie v budovách. - Nasadzovať finálne modely do výroby, učte používateľov a zabezpečujte podporu/údržbu. - Spolupracovať s používateľmi v obchodnej oblasti, vysvetľujte technické body kolegom z obchodu a majte mentalitu konzultanta. - Zúčastňovať sa tímových brainstormingov, revízií kódu a párového programovania. - Pracovať hybridným štýlom s neobmedzenou home office, ale dvakrát týždenne sa stretávajte v kancelárii v Košiciach alebo Bratislave.
Požiadavky na zamestnanca
– Aspoň 6 rokov s vývojom softvéru a analýzou údajov Pythonu. – Preukázateľné výsledky v Data Science za posledné 4 roky. – Znalosť nástrojov a technológií, ako sú Google BigQuery, Scikit-learn, Keras, PyTorch, SciPy, Docker, Kubernetes, Flask alebo FastAPI a notebooky Jupyter. – Skúsenosti s modelovaním scenárov a systémov spotreby energie pomocou simulačného softvéru, ako je Modelica, Dymola alebo Simulink. – Znalosť nástrojov na tvorbu informačných panelov BI, ako sú MicroStrategy, Qlik, Tableau, je užitočná. – Flexibilita a schopnosť reagovať na meniace sa pracovné modely, skúsenosti s agilnou metodikou (napr. Scrum). – Analytické myslenie, schopnosť rýchlo vyvíjať funkčné riešenia. – Plynulá písomná a ústna angličtina. Nemčina je výhodou.
Benefity práce
– Ročný bonus. – Flexibilný pracovný čas. – Hybridný model práce – 3 dni za týždeň práca z domu. – Plne hradené stravné lístky. – Poskytnutie mobilného telefónu na osobné použitie. – Notebook poskytnutý spoločnosťou. – Exkluzívne zľavy na produkty klienta. – Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie. – Rôznorodé výhody prostredníctvom systému kafetérie/karty Multisport. – Sick days. – Prístup do športových klubov a dni zdravia. – Príjemné teambuildingové podujatia vrátane letných a vianočných večierkov. – Priestor na profesionálny postup. – Referral bonus.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Etablovaná medzinárodná spoločnosť v oblasti telekomunikácie.

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.