Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 14.05.2024

Analytik cenovej stratégie

Lokalita:
Ivanka pri Dunaji
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Stavebníctvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2250.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, úspešnú zaoberajúci sa veľkoobchodom spotrebného tovaru hľadáme Analytika Cenovej Stratégie. Náplň práce: Účinná správa a aktualizácia cenových databáz. Sústredené reportingové aktivity pre tím naceňovania, nákupu a vedenia. Stretávanie s externými partnermi a vytváranie plánov vývoja aplikácií. Aktívna účasť na nových projektoch, vrátane nových cenových politík a kampaní. Pravidelná komunikácia s nákupným a obchodným tímom pri tvorbe a nastavovaní cenníkov. Riešenie rýchlych dotazov a ad-hoc požiadaviek tímu. Neustále vylepšovanie systémov a procesov.
Požiadavky na zamestnanca
Anglický jazyk úrobeň B1 Vysokoškolské vzdelanie s IT/ekonomickým zameraním. Minimálne 3 roky praxe v oblasti business intelligence, analýzy dát, nákupu alebo cenotvorby. Pokročilá znalosť SQL a MS Office (Excel, Power Point, Power BI). Analytické a strategické myslenie, schopnosť riešiť problémy. Proaktivita a kreativita v komunikácii a riešení úloh.
Benefity práce
Ročné odmeny podľa výsledkov. Možnosti rozvoja a školení. Flexibilný pracovný čas a práca z domu. Zamestnanecké zľavy a sociálny program. Stravovanie vo firemnej reštaurácii. MultiSport karta
Jazykové požiadavky
anglicky – B1
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Mária Kavarnik
maria.kavarnik@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.