HR Learning Circle

„27.februára 2024 som mala príležitosť vystúpiť na ďalšom podujatí HR Learning Circle pod záštitou Talent Solutions v spolupráci s AmCham Slovakia zameranom na tému medzigeneračnej spolupráce na pracovisku. Naša diskusia sa sústredila na dôležitosť pochopenia a ocenenia jedinečných silných stránok, skúseností a individuálnych potrieb, ktoré každá generácia prináša. V neustále sa vyvíjajúcom pracovnom prostredí je potrebné budovať mosty medzi generáciami a podporovať inkluzívne prostredie, v ktorom má každý príležitosť uspieť, “ hodnotí význam podujatia generálna manažérka Ivana Heretik Vačoková.

Medzigeneračná spolupráca na pracovisku je dôležitá pre efektívne a harmonické fungovanie tímu. Rôzne generácie pristupujú k práci s odlišnými skúsenosťami, hodnotami a perspektívami. Medzigeneračná spolupráca umožňuje využívať tieto rozdiely na plné využitie, čo môže prispieť k inováciám a tvorbe nových nápadov. Je dôležité vytvoriť pracovné prostredie, kde môžu zamestnanci rôznych generácií efektívne spolupracovať a prispievať k spoločnému úspechu spoločnosti.

 

 

 

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
6. marca 2024 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.