Novoročná párty KickOff

V januári 2024 sme sa celá firma Talent Solutions stretli na našej každoročnej novoročnej párty – KickOff. Bolo pre nás veľkou cťou mať na tomto podujatí našich majiteľov z Avanta Intermare Holding Gerarda a Floriana. KickOff trval celý deň a skoro celú noc, aby sme si naplno užili príležitosť byť spolu z celého Slovenska. Zhodnotili sme výsledky roku 2023 a stanovili ciele na rok 2024. Vďaka nášmu skvelému HR – Erika Pálenikova a Mária Bakoš Brachtlová, sme absolvovali aktivity zamerané na budovanie tímu a posilnenie spolupráce, ktoré zožali veľký úspech. Večer sme mali slávnostný ceremoniál, kde sme ocenili tých najlepších z najlepších v našom tíme a mali sme možnosť sa im verejne poďakovať.

„Som nesmierne vďačná za výnimočný tím, ktorý mám a teším sa na výzvy a úspechy ktoré nás čakajú v tomto roku, “ hodnotí novoročné stretnutie generálna manažérka spoločnosti Talent Solutions.

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
6. marca 2024 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.