Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 10.04.2024

Zákaznícka podpora v angličtine a francúzštine

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Administratíva
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre našu spoločnosť hľadáme zanieteného a skúseného zákazníckeho podporného agenta s výbornou znalosťou anglického a francúzskeho jazyka. Úlohy: - Poskytovať výnimočnú zákaznícku podporu prostredníctvom emailu, chatu a telefonu v obidvoch jazykoch. - Jasne komunikovať technické informácie. - Udržiavať presné záznamy o interakciách s klientmi a prispievať k neustálemu zdokonaľovaniu produktov a služieb. - Zabezpečiť vysokú kvalitu a súlad s etablovanými procesmi zákazníckej podpory. - Reprezentovať zákazníkov a poskytovať cennú spätnú väzbu vývojovému tímu.
Požiadavky na zamestnanca
– Plynulá znalosť anglického a francúzskeho jazyka. – Skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory alebo príbuznom odvetví. – Základné technické znalosti a schopnosť riešiť technické problémy. – Schopnosť efektívne spolupracovať v tíme. – Silné analytické schopnosti. – Vynikajúce organizačné schopnosti a schopnosť riadiť viacero úloh súčasne.
Benefity práce
– Konkurencieschopný platový balík. – Možnosť vlastniť podiel vo firme. – Flexibilita pracovného miesta. – Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja. – Ak máte záujem pracovať s vizionármi a inovatívnymi prístupmi, ste pripravení pridať sa k našim klientom. Tešíme sa na vašu prihlášku.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2,francúzsky – B2

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.