Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.05.2024

Webový Analytik

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1900.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme webového analytika do renomovanej spoločnosti v oblasti chemického priemyslu. Na tejto pozícii budete analyzovať výkonnosť webových stránok, spravovať sledovanie a prístup používateľov a podporovať úsilie v oblasti SEO s cieľom zlepšiť našu digitálnu prezentáciu. Uvoľnite svojho podnikateľského ducha a ovplyvnite dianie v globálnom tíme.
Požiadavky na zamestnanca
– 3 roky skúseností s analýzou digitálnych údajov a reportovaním pomocou Google Analytics alebo Adobe Analytics. – Znalosť práce s webovými analytickými nástrojmi (Google Analytics, Adobe Analytics, Sprinklr, Google Search Console). – Znalosť nástrojov MS (PowerPoint, Excel, Outlook) a analytických nástrojov (Power BI, Power Pivot, Power Query). – Schopnosť komunikovať na všetkých úrovniach organizácie. – Schopnosť komunikovať so zainteresovanými stranami, zručnosti v oblasti reportovania a prezentácie; vysoká kreativita, organizovanosť a orientácia na detaily. – Angličtina na komunikatívnej úrovni (B2) Úlohy: – Analyzovať výkonnosť webových stránok a poskytnite poznatky a odporúčania. – Nastavovať, udržiavať a spravovať sledovanie webových stránok spotrebiteľských značiek pomocou analytických nástrojov. – Monitorovať, udržiavať a riešiť problémy s organickou prítomnosťou pomocou nástrojov SEO (napr. Google Search Console, SEMrush, SimilarWeb). – Nastavovať tags (pixely, eventy atď.) v nástroji Google Tag Manager (GTM). – Spravovať prístup používateľov v službách Google Analytics, Google Search Console a Google Tag Manager. – Vykonávať pravidelného a ad-hoc reportovania. – Podporovať zlepšovanie činnosti v oblastiach, ako je SEO.
Benefity práce
– 13. plat. – Ročný bonus založené na výkone až nad výšku 100 % platu. – Finančný bonus za odporúčanie vhodných kandidátov. – Príspevok na stravovanie vrátane dní voľna. – Zamestnanecký obchod s výhodnými cenami. – Materská škola pre deti zamestnancov. – Balík životného poistenia a zdravotnej starostlivosti. – Relokačný bonus. – Sick days. – Možnosť home office. – Extra platené dni voľna pri mimoriadnych životných udalostiach.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Nemecká nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa chemickým a spotrebným tovarom.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.