Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.10.2022

Tím leader výroby

Lokalita:
Senec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 EUR
Pozícia:
team-leader
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho rýchlo rastúceho, medzinárodne uznávaného klienta v oblasti výroby, hľadáme tím lídra. Náplň práce: - zabezpečenie plynulého chodu výroby, s dôrazom na dosahovanie stanovených cieľov, - operatívne prideľovanie a rozdeľovanie práce v rámci výrobného tímu (tím do 10 zamestnancov), - zvyšovanie efektivity a kvality práce výrobného streamu, - zabezpečenie prísunu materiálu do výroby v kooperácii so skladom, - administratíva týkajúca sa naskladňovania hotových výrobkov, práca v ERP systéme, - kontrolovanie dochádzky, plánovanie dovoleniek, - rozvoj, motivácia a aktívna práca s tímom, - denná komunikácia a spolupráca s oddelením kvality, technickým oddelením, a pod. - dodržiavanie všetkých procesov, bezpečnostných zásad a predpisov. Súlad s predpismi o ochrane zdravia a bezpečnosti, požiaroch a životnom prostredí, ESD, metrológii, štíhlych normách: 5S, Kanban, TPM atď
Požiadavky na zamestnanca
- odborná spôsobilosť §23 v zmysle vyhlášky 508/2009, - 2+ rokov skúseností vo výrobe alebo servise, - angličtina na úrovni B2 - MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, …) mierne pokročilá úroveň, - skúsenosti s ERP systémami, - licencie na vysokozdvižné vozíky a žeriavy sú výhodou.
Benefity práce
- služobné auto - služobný notebook a telefón - flexibilný pracovný čas - ročný bonus - stravné lístky nad rámec zákona - príspevok do DDS - mnohé iné...
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Operátor/ka do výroby na 12tky blízko Košíc. Nenáročná práca! Odporúčací bonus, stravné 6,98 Eur. Zvoz zo smeru Čierna nad Tisou a Michaloviec.
Kechnec
816.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Montážnik
Bánovce nad Bebravou
990.0 - 1050.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Koordinátor Facility Managementu a Energetiky
Lozorno
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.