Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.04.2024

Testing Inžinier- skúsenosť s LabVIEW, alebo TestStand.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
2 week's notice period
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - Práca v elektrotechnickej výrobe: výroba prístrojových dosák, modulov na riadeniexenónových svetiel, entertaiment multimediálnych boxov pre renomovaných výrobcov áut. - Zodpovednosť za proces testovania pre pridelený projekt/produkt/typ testera - Výber a rozvoj vhodných testovacích nástrojov a procedúr, úprava testovacích programov - Odborná podpora a koordinácia pri riešení technických problémov a porúch na testovacíchzariadeniach, diagnostika, špecifi cké opravy - Pomoc pri diagnostike produktu - Realizácia technických vylepšení na testovacích zariadeniach - Komunikácia s vývojovým centrom, zákazníkom, reporting
Požiadavky na zamestnanca
PODMIENKA: – skúsenosť s prácou v LabVIEW alebo TestStand alebo znalosť programovania v akomkoľvek programovacom jazyku (napr. C#, C, VB, ASM,SQL) PODMIENKOU TECHNICKÉ ZNALOSTI: – vzdelanie, technického zamerania – elektrotechnika/elektronika – znalosť čítania elektrotechnických schém ich porozumenie – znalosť elektrotechnických súčiastok a ich vlastností – skúsenosť s prácou s elektronikou, prípadne jej vývojom – výhodou – znalosť testovacieho hardvéru a softvéru. In-circuit test, JTAG test, X-ray test, AOI test,funkčný test, kamerový test výhodou – výhodou: komunikácia v anglickom jazyku (možnosť zdokonalenia popri zamestnaní)
Benefity práce
Bonus: -uvedený je minimálny základ mzdy. Mzda sa navyšuje na základe seniority.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristína Halásová
kristina.halasova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.