Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.04.2024

Test inžinier s pružným pracovným časom – Piešťany

Lokalita:
Nová Dubnica
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Vypracováva pracovné postupy pre testovanie a technickú dokumentáciu pre prevádzku testovacích zariadení. Aktualizuje testovacie programy a zariadenia podľa požiadaviek zákazníka a požiadaviek výrobného procesu. Zaškoľuje systémových technikov za účelom preventívnej a reaktívnej údržby. Analyzuje stav zverených testovacích zariadení a navrhuje a implementuje nápravné opatrenia pre zvýšenie spoľahlivosti a výkonnosti. Komunikuje s dodávateľmi ohľadom nových testovacích zariadení, poskytuje technické informácie a preberá zariadenia od dodávateľa. Zavádza nové výrobky a zariadenia do testovacieho procesu a spolupracuje s projektovým tímom, ktorý tento proces riadi. Vytvára a riadi pracovné inštrukcie pre testovacie zariadenia. Validuje kvalitu dodávaných zariadení podľa interných validačných postupov a výsledky dokumentuje a predkladá na schválenie. Eviduje testovacie zariadenia podľa interných postupov.
Požiadavky na zamestnanca
• Vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min. § 21. • AJ pokročilý (komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými zákazníkmi) pre uchádzačov s nižšími vedomostami poskytujeme kurzy ANJ. • Záľuba v elektrotechnike. • Znalosť aspoň 1 programovacieho jazyka /podmienkou / • Technické/logické myslenie. • Čítanie technickej dokumentácie a elektrotechnických schém.
Benefity práce
Medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti Kariérny rast Motivujúce finančné ohodnotenie Nefinančné benefity – firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, …
Jazykové požiadavky
anglicky – B1
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Marcela Fabšíková
marcela.fabsikova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.