Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 19.04.2022

Technology Development Sr. Tech Specialist

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2600.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Senior Member of Technical Staff (SMTS) vyvíja riešenia zložitých technických problémov alebo problémov zložitého rozsahu pomocou pokročilých inžinierskych a vedeckých princípov. Vaše kreatívne riešenia môžu ovplyvniť inovácie v oblasti telekomunikácií, vysokorýchlostného internetu a platenej televízie. Je to príležitosť spojiť svoje vášne pre zábavu, médiá a technológie s cieľom transformovať spoločnosť a vašu kariéru. Kľúčové úlohy a zodpovednosti: -Vykonávať dizajnérske a vývojové práce v oblastiach nových produktov/technológií, systémov/platformovej architektúry, inžinierstva vývoja hardvéru/softvéru, technickej bezpečnosti a môže slúžiť ako odborník na predmet počas cyklu nepretržitej integrácie/nepretržitého nasadzovania. Budete členom vývojového tímu zodpovedného za automatizáciu poskytovania Mobility Radio Access Network (RAN). Budete spolupracovať s internými tímami v spoločnosti, ako aj s dodávateľmi tretích strán na vývoji a integrácii softvéru s otvoreným zdrojom pre nové funkcie a možnosti pre autonómne rádiové prístupové siete (RAN). -Aplikujte pokročilé inžinierske a vedecké poznatky na architektúru, dizajn a vývoj v prostredí výskumu a vývoja pre vysokohodnotné technológie a riešenia.
Požiadavky na zamestnanca
- Vyžaduje sa 2-3 ročná prax v Jave a relačných databázach - 1-2 roky skúseností v Pythone sú voliteľné - 1-2 roky skúseností s inventárom siete 2/3/4 vrstvy, poskytovaním a konfiguráciou sú voliteľné
Benefity práce
- Cafeteria - Preplácaná PN prvé tri mesiace - Group life insurance - Po roku príspevok do 3. piliera - Po roku pro care zdravotná starostlivosť - Zľavy do obchodov - ďalšie benefity budú predstavené na pohovore.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Globálna spoločnosť z oblasti telekomunikácií.

Podobné pracovné ponuky

Senior DevOps Engineer
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Linux System Application Admin - Senior
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Windows System Admin - Senior
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.