Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 11.01.2024

Technik údržby strojov do kmeňa na 12 tky . Nedávno otvorený závod v Kechneci.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
qualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Čo bude náplňou Tvojej práce? -Oprava a údržba výrobných zariadení – SMT technológia (laser, technológia lepenia, tlač, SPI, tavenie a ručné spájkovanie, testovanie atď.). -Úpravy a optimalizácia elektrických a elektronických častí existujúcich výrobných zariadení. -Vykonávanie iných údržbárských a servisných prác v určenej oblasti. -Diagnostika porúch SMT liniek. -Práca s technickou dokumentáciou. -Zabezpečenie 5S.
Požiadavky na zamestnanca
-§21,( aj neplatná ) -Ukončené stredoškolské vzdelanie (oblasť elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií a pod. - výhodou) -Všeobecný prehľad v oblasti výrobných technológií -Anglický jazyk - výhodou -Prax vo výrobnej fabrike - výhodou Manuálna a technická zručnosť Schopnosť tímovej spolupráce Ochota pracovať na zmeny
Benefity práce
Uvedený je minimálny základ mzdy pre technika so skúsenosťou , ktorý môže byť vyšší na základe seniority. Plus : príplatky za dvanástky 200-250 eur btt , 13.plat, cestovné, stravné.

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.