Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 11.01.2024

Technik údržby strojov do kmeňa na 12 tky . Nedávno otvorený závod v Kechneci.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
qualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Čo bude náplňou Tvojej práce? -Oprava a údržba výrobných zariadení – SMT technológia (laser, technológia lepenia, tlač, SPI, tavenie a ručné spájkovanie, testovanie atď.). -Úpravy a optimalizácia elektrických a elektronických častí existujúcich výrobných zariadení. -Vykonávanie iných údržbárských a servisných prác v určenej oblasti. -Diagnostika porúch SMT liniek. -Práca s technickou dokumentáciou. -Zabezpečenie 5S.
Požiadavky na zamestnanca
-§21,( aj neplatná ) -Ukončené stredoškolské vzdelanie (oblasť elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií a pod. - výhodou) -Všeobecný prehľad v oblasti výrobných technológií -Anglický jazyk - výhodou -Prax vo výrobnej fabrike - výhodou Manuálna a technická zručnosť Schopnosť tímovej spolupráce Ochota pracovať na zmeny
Benefity práce
Uvedený je minimálny základ mzdy pre technika so skúsenosťou , ktorý môže byť vyšší na základe seniority. Plus : príplatky za dvanástky 200-250 eur btt , 13.plat, cestovné, stravné.

Podobné pracovné ponuky

Skladník - Feeder
Teplička nad Váhom
1170.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Práca pre vodičov NZV v Bratislave! UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!
Bratislava
1100.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Poď pracovať ako ZMENOVÝ TECHNIK priamo do KMEŇA stabilnej firmy a Ubytovaním ZADARMO a množstvom benefitov! Mzda až do 1.700e!
Bratislava
1300.0 - 1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.