Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.10.2023

Strojársky pracovník

Lokalita:
Dolný Kubín
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
4.9 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pracovník vykonáva: - strojárenské operácie na výrobných zariadeniach pre výrobu motorových ložísk, puzdier, vrátane povrchových úprav, - meranie základnými meradlami (mikrometer, posuvné meradlo), - práce pri balení, sadovaní výrobkov, - kontrolné činnosti pri kontrole výrobkov, resp. polotovarov - iba v prípade zvýšenej potreby výroby bude galvanizovanie - odmasťovanie ložísk, nakladanie, vykladanie prípravkov s ložiskami do a z galvanickej linky, čistiť ložiská po galvanizovaní, prísun a odvoz ložísk, - pomocné práce určené nadriadeným Práca je v hlučnom prostredí. Práca je vhodnejšia pre mužov vzhľadom na bremená. Práca je na 12 hod. zmeny od pondelka do piatka a víkendy sú voľné! Prvé dva mesiace sa zamestnanec zaúča len na ranných zmenách. Od 3.mesiaca pracuje v režime (ranná-nočná-voľno).
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie technického zamerania, prax v oblasti strojárstva alebo prax v automobilovom priemysle 2 roky
Benefity práce
Základná mzda 4,90€/hod. brutto (po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy) + príplatky a bonusy + príplatky za výkon práce v poobedných hodinách 0,24€/hod., nočných 1,79€/hod. + príplatok za sťažené prostredie (0,72€/h.) hluk + v prípade práce na Galvanizovaní ďalší príplatok 0,79€/hod. + príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie + stravné lístky v hodnote 6,10€ + bonusy polročné, koncoročné + v prípade práce vo sviatok, sobotu či nedeľu ďalšie príplatky Priemerná mzda od 1020€ brutto/mesiac + bonusy
Informácie o spoločnosti
Strojársky priemysel.

Podobné pracovné ponuky

Lean koordinátor
Senec
1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik prediktívnej údržby
Senec
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nastavovač výrobných liniek !1250! 3 dni robíte, 2 dni ste doma
Bratislava
1000.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.