Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.02.2024

Strojník technologickej linky

Lokalita:
Veľké Úľany
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Obsluhovať strojné zariadenia súvisiace s výrobou kameniva (vrátane pravidelnej kontroly a usmerňovania výrobného procesu) v súlade s technologickými predpismi, pracovnými postupmi, príslušnou legislatívou, internými predpismi a v súlade so zásadami bezpečnej práce s cieľom dosiahnuť požadovanú úroveň množstva a kvality výroby kameniva v zmysle rozpočtu. - Kontrolovať vstupné a výstupné materiály z hľadiska ich množstva a kvality. - Realizovať menšiu údržbu a opravy technologickej linky s cieľom zabezpečiť bezporuchový a plynulý chod prevádzky. - V oblasti kontroly kvality vykonávať odbery vzoriek kameniva v rámci výrobno-kontrolných skúšok v súlade s príslušnými smernicami a pokynmi vedúceho.
Požiadavky na zamestnanca
- Strojnícky preukaz (stavebné stroje sk. 16) - výhodou. - Strojnícky preukaz – báger / nakladač (stavebné stroje sk. 5 / 9) . - Oprávnenia k obsluhe elektrických zariadení – výhodou. - Obsluha tlakových nádob – výhodou. - Skúsenosť s prácou na stavebných strojoch, resp. výrobných linkách podmienkou . - Tímový hráč.
Benefity práce
- Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach. - Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia . - Príspevok na stravu nad rámec zákona . - Príspevok na cestovanie do zamestnania . - Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy . - Odborné zaškolenie.

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.