Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.02.2024

Strojník balenia/formovania ! Ubytovanie zadarmo!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1100.0 - 1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme kandidáta na túto pracovnú pozíciu pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Vaše hlavné úlohy a zodpovednosti zahŕňajú: -Preberanie zmeny a komunikácia so strojníkom balenia z preberanej zmeny -Aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny -Znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky, vrátane balacích strojov a periférnych zariadení ako krabicovač, dynamické váhy atď. -Dodržiavanie pokynov predáka alebo tímového lídra, vrátane udržiavania poriadku a čistoty na pracovisku -Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola obalov a dátumu na výrobku -Manuálna manipulácia so zlomom a sanitárnym odpadom -Senzorická kontrola výrobku, odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola kvality hotového výrobku -Vedenie evidencie výroby v elektronickej a písomnej forme -Účasť na zákonných školeniach -Vykonávanie všetkých činností a zodpovedností v súlade s programom IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti s nastavovaním strojov - výhodou Skúsenosti z výrobného procesu - výhodou Ochota pracovať na zmeny Zodpovednosť Samostatnosť Ochota učiť sa nové veci
Benefity práce
Bonus: + 15% bonus a zmenové príplatky

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.