Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.02.2024

Strojník balenia / formovania s ubytovaním ZDARMA! 1.465

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
FMCG
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1100.0 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Príď pracovať pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku s bohatou históriou a tradíciou! - čaká ťa príprava kotúčov obalu na výmenu a samotná výmena kotúčov, kontrola obalov a kontrola dátumov na výrobku. -aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny -získaš znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky- baliace stroje, periférne zariadenia napr. krabicovač, dynamické váhy a pod. -dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku. -manuálna manipulácia zo zlomom a sanitačným odpadom. -senzorická kontrola výrobku , odoberanie vzoriek , vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hotového výrobku- polotovaru a zodpovednosť za jeho kvalitu. - vedenie evidencie výroby elektronickou a aj písomnou formou. -budeš mať povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení. -všetky uvedené činnosti a zodpovednosti sa vykonávajú v súlade s programom IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti s prácou so strojmi – výhodou - Skúsenosti z výrobného procesu - výhodou -Práca s počítačom - základy - Ochota pracovať na zmeny - Zodpovednosť - Samostatnosť
Benefity práce
-Zabezpečené a hradené ubytovanie v Bratislave -Mesačné prémie vo výške 15 % z priemernej mesačnej mzdy -Zabezpečenie potravinárskeho preukazu ZADARMO -Stravné v hodnote 5,85 €, príspevok na stravovanie vyplácaný priamo na účet s použitím gastro karty Edenred -Zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajni -Rizikové príplatky -Príplatky za prácu poobede, v noci, v sobotu, nedeľu a vo sviatok -Stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty od okamihu nástupu do práce -Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi -Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky -Starostlivosť od koordinátora pred nástupom do práce, vrátane lekárskej prehliadky, ubytovania a osobných konzultácií, počas celého trvania pracovného pomeru.
Jazykové požiadavky
slovensky - C1

Podobné pracovné ponuky

PREDAVAČ/KA !1370€!
Devínska Nová Ves
1370.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nastavovač strojov! Voľné víkendy! Nástup do Kmeňa! 1520e!
Sereď
1320.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Predavač/ka vo obchodnom reťazci s flexibilnou pracovnou dobou- 1370€ za mesiac + benefity!
Bratislava
1370.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.