Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 15.04.2024

Strojník technologickej linky

Lokalita:
Veľké Úľany
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Obsluhovať strojné zariadenia súvisiace s výrobou kameniva (vrátane pravidelnej kontroly a usmerňovania výrobného procesu) v súlade s technologickými predpismi, pracovnými postupmi, príslušnou legislatívou, internými predpismi a v súlade so zásadami bezpečnej práce s cieľom dosiahnuť požadovanú úroveň množstva a kvality výroby kameniva v zmysle rozpočtu. - Kontrolovať vstupné a výstupné materiály z hľadiska ich množstva a kvality. - Realizovať menšiu údržbu a opravy technologickej linky s cieľom zabezpečiť bezporuchový a plynulý chod prevádzky. - V oblasti kontroly kvality vykonávať odbery vzoriek kameniva v rámci výrobno-kontrolných skúšok v súlade s príslušnými smernicami a pokynmi vedúceho.
Požiadavky na zamestnanca
- Strojnícky preukaz (stavebné stroje sk. 16) - výhodou. - Strojnícky preukaz – báger / nakladač (stavebné stroje sk. 5 / 9) . - Oprávnenia k obsluhe elektrických zariadení – výhodou. - Obsluha tlakových nádob – výhodou. - Skúsenosť s prácou na stavebných strojoch, resp. výrobných linkách podmienkou . - Tímový hráč.
Benefity práce
- Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach. - Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia . - Príspevok na stravu nad rámec zákona . - Príspevok na cestovanie do zamestnania . - Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy . - Odborné zaškolenie.

Podobné pracovné ponuky

Skladník - Feeder
Teplička nad Váhom
1170.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Práca pre vodičov NZV v Bratislave! UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!
Bratislava
1100.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Poď pracovať ako ZMENOVÝ TECHNIK priamo do KMEŇA stabilnej firmy a Ubytovaním ZADARMO a množstvom benefitov! Mzda až do 1.700e!
Bratislava
1300.0 - 1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.