Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.05.2024

Strojník technologickej linky

Lokalita:
Veľké Úľany
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Obsluhovať strojné zariadenia súvisiace s výrobou kameniva (vrátane pravidelnej kontroly a usmerňovania výrobného procesu) v súlade s technologickými predpismi, pracovnými postupmi, príslušnou legislatívou, internými predpismi a v súlade so zásadami bezpečnej práce s cieľom dosiahnuť požadovanú úroveň množstva a kvality výroby kameniva v zmysle rozpočtu. - Kontrolovať vstupné a výstupné materiály z hľadiska ich množstva a kvality. - Realizovať menšiu údržbu a opravy technologickej linky s cieľom zabezpečiť bezporuchový a plynulý chod prevádzky. - V oblasti kontroly kvality vykonávať odbery vzoriek kameniva v rámci výrobno-kontrolných skúšok v súlade s príslušnými smernicami a pokynmi vedúceho.
Požiadavky na zamestnanca
– Strojnícky preukaz (stavebné stroje sk. 16) – výhodou. – Strojnícky preukaz – báger / nakladač (stavebné stroje sk. 5 / 9) . – Oprávnenia k obsluhe elektrických zariadení – výhodou. – Obsluha tlakových nádob – výhodou. – Skúsenosť s prácou na stavebných strojoch, resp. výrobných linkách podmienkou . – Tímový hráč.
Benefity práce
– Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach. – Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia . – Príspevok na stravu nad rámec zákona . – Príspevok na cestovanie do zamestnania . – Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy . – Odborné zaškolenie.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Glindová Miroslava
miroslava.glindova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.