Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.03.2024

Špecialista náboru a výberu pre výrobu a administratívu

Lokalita:
Lozorno
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Administratíva, Manažment a Poradenstvo , Stavebníctvo, Ľudské zdroje
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadá ambiciózneho a skúseného HR Select Specialist na správu náborových aktivít. Táto pozícia si vyžaduje aktívne zapojenie do procesov výberu, nástupu a správy pracovnej sily pre voľné pracovné pozície. Náplň práce Realizovanie a náborov a výberu do výroby aj administratívy. Vedenie výberových pohovorov okrem manažérskych pozícií. Koordinácia procesu nástupu a vstupného školenia v súlade s požiadavkami a legislatívou. Koordinácia agentúr dočasného zamestnávania a nábory dočasne pridelených zamestnancov. Komunikácia s výrobou, agentúrami, manažérmi spoločnosti. Spracovanie dokumentácie kandidátov. PR aktivity a zlepšovanie procesov náboru. Spolupráca so zástupcami zamestnancov a spolupráca na sociálnom programe Pravidelná tvorba reportov Legislatívne zabezpečenie voči UPSVaR a Cudzineckej polícii.
Požiadavky na zamestnanca
Legislatívne znalosti v oblasti náboru ľudí aj cudzincov. Znalosť zákonníka práce, kolektívnej zmluvy, výpovedí. Komunikatívny a organizovaný prístup k práci. Schopnosť komunikácie v anglickom jazyku. MS Office na úrovni užívateľa. Schopnosť zvládať konfliktné situácie, presnosť, dôslednosť, systematický prístup k práci.
Benefity práce
- Mesačné prémie - príspevok na dopravu - Príspevok na stravovanie - Letný a zimný fin. bonus - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - Vernostny bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov - Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera - Cafeteria - Multisport - Firemné akcie
Jazykové požiadavky
anglicky - B1
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca vo výrobe a automotive.

Podobné pracovné ponuky

Senior Finance Analyst s nemeckým jazykom - od 1700€
Bratislava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Oblastný manažér
Slovensko
2800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektrikár s paragrafom §22 do výrobne cukroviniek!
Dunajská Streda
1300.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.