Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.05.2024

Špecialista náboru a výberu pre výrobu a administratívu

Lokalita:
Lozorno
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Ľudské zdroje
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadá ambiciózneho a skúseného HR Select Specialist na správu náborových aktivít. Táto pozícia si vyžaduje aktívne zapojenie do procesov výberu, nástupu a správy pracovnej sily pre voľné pracovné pozície. Náplň práce Realizovanie a náborov a výberu do výroby aj administratívy. Vedenie výberových pohovorov okrem manažérskych pozícií. Koordinácia procesu nástupu a vstupného školenia v súlade s požiadavkami a legislatívou. Koordinácia agentúr dočasného zamestnávania a nábory dočasne pridelených zamestnancov. Komunikácia s výrobou, agentúrami, manažérmi spoločnosti. Spracovanie dokumentácie kandidátov. PR aktivity a zlepšovanie procesov náboru. Spolupráca so zástupcami zamestnancov a spolupráca na sociálnom programe Pravidelná tvorba reportov Legislatívne zabezpečenie voči UPSVaR a Cudzineckej polícii.
Požiadavky na zamestnanca
Legislatívne znalosti v oblasti náboru ľudí aj cudzincov. Znalosť zákonníka práce, kolektívnej zmluvy, výpovedí. Komunikatívny a organizovaný prístup k práci. Schopnosť komunikácie v anglickom jazyku. MS Office na úrovni užívateľa. Schopnosť zvládať konfliktné situácie, presnosť, dôslednosť, systematický prístup k práci.
Benefity práce
– Mesačné prémie – príspevok na dopravu – Príspevok na stravovanie – Letný a zimný fin. bonus – 5 dní dovolenky nad rámec zákona – Vernostny bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov – Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera – Cafeteria – Multisport – Firemné akcie
Jazykové požiadavky
anglicky – B1
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca vo výrobe a automotive.

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.