Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.04.2022

Špecialista na World Class Manufacturing

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo, Production
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Náplň práce: - Zavedenie procesov WCM v spoločnosti a ich aktualizácia. - Využívanie nástrojov neustáleho zlepšovania v oblasti kvality, nákladov, produktivity, BOZP, životného prostredia a zákazníckej zodpovednosti. - Analýza a identifikácia priorít, následná implementácia zlepšovacích projektov s cieľom zvýšiť produktivitu. - Zabezpečovanie školení zamestnancov a manažmentu a podpora v používaní nástrojov WCM. - Vyhodnocovanie efektivity školení. - Implementácia systému SMED do výroby. - Reporting (efektivita, OTIF, 5S, BOZP, atď.) - Spolupráca s WCM manažérom materskej spoločnosti.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: - Vzdelanie s technickým zameraním - Anglický jazyk na úrovni B2 a vyššie - Certifikát Green Belt - Skúsenosť s vedením WCM, Lean a SMED projektov - Znalosť nástrojov 5S, FMEA, Lean, Continuous Improvement a Kaizen - Výborné organizačné schopnosti - Analytické myslenie
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná výrobná spoločnosť

Podobné pracovné ponuky

Operátor/ka do výroby na 12tky blízko Košíc. Nenáročná práca! Odporúčací bonus, stravné 6,98 Eur. Zvoz zo smeru Čierna nad Tisou a Michaloviec.
Kechnec
816.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Montážnik
Bánovce nad Bebravou
990.0 - 1050.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Koordinátor Facility Managementu a Energetiky
Lozorno
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.