Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.11.2023

Si študent VŠ! Poznáš nástroje kvality? Máme pre teba skrátený úväzok!

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo, Výroba
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
4.8 - 5.5 EUR
Pozícia:
trainee-intern
Informácie o pracovnej ponuke
Obsadzujeme TRAINEE pozíciu na skrátený úväzok (min. 20 - 25 hod./týždenne) na oddelení KVALITY pre výrobnú spoločnosť v priemyselnom parku Kechnec. Doprava je zabezpečená bezplatným firemným autobusom po trase Košice - Kechnec! Firemný autobus odchádza z každého sídliska v Košiciach. Pracovná náplň: - administratívna podpora oddelenia, - práca s PC (MS Office - znalosť Excel na VYSOKEJ ÚROVNI), - plynulá komunikácia v AJ, - rôzne podporné činnosti. ZMENOVOSŤ: - od 8:00 do 16:00 hod, dni na základe rozvrhu študenta (firemný autobus dochádza do spoločnosti 7:50hod a odchádza 16:15hod). - MINIMÁLNE 20-25 hod/týždenne.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky na kandidáta na oddelení KVALITY: - skúsenosť s: analýza , meranie, 8D, shopfloor, základná znalosť čítania výkresov, AJ na komunikatívnej úrovni
Benefity práce
Bonus: Zvýhodnené obedové menu, v prípade nefunkčnosti jedálne, stravný lístok v hodnote. Možnosť získať skúsenosti a následne po štúdiu aj zotrvať v spoločnosti.
Jazykové požiadavky
anglicky - B2

Podobné pracovné ponuky

Nepriamy nákupca pre automobilovú spoločnosť
Kechnec
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista na oddelení kvality
Strecno
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Strojník technologickej linky
Veľké Úľany
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.