Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.12.2023

Senior ServiceNow Developer (JavaScript, Glide API)

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
4000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta - spoločnosť v oblasti IT riešení, hľadáme: Skúseného Developera pre ServiceNow. Máš skúsenosti v oblasti multiplatform software engineeringu, táto pozícia je pre Teba! Tu sú zodpovednosti, ktoré dostaneš: o Dizajn, vývoj, konfigurácia a prispôsobenie platformy ServiceNow. o Povedieš vývojové tímy v agilnom prostredí. o Pre zákazníkov budeš navrhovať zlepšenia procesov o Aktívna podpora správy konfigurácie kódu a softvéru. o Vývoj a správa integrácie medzi ServiceNow a inými systémami, cez REST, SOAP API. o Zabezpečenie testovania pre stabilitu systému (jednotkové, systémové a integračné)
Požiadavky na zamestnanca
Ako senior Developer nám môžeš ponúknuť toto: - Skúseností s implementáciou riešení ServiceNow ako vývojár alebo architekt ServiceNow (ideálne niekoľko rokov) - Rozsiahle skúsenosti so skriptovacími jazykmi ServiceNow (JavaScript, Glide API) a vývojovými nástrojmi. - Znalosť webových vývojových technológií HTML, CSS, XML, AngularJS a RESTful API.
Benefity práce
Vieme Ti ponúknuť mnohé benefity, napríklad: - nadštandardné platové ohodnotenie plus ročný firemný výkonnostný bonus - príspevok na wellness a voľný čas - príspevok na stravovanie - týždeň dovolenky navyše - neustála rozvoj a podpora Tvojho rastu - firemné akcie a mnoho ďalšieho
Jazykové požiadavky
anglicky - B2

Podobné pracovné ponuky

Technický zákaznícky servis s nemčinou
Bratislava
1583.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Manager of Full Stack Development Team
Bratislava
3160.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior Product Designer
Bratislava
4000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.