Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.04.2024

QlikView Development Specialist

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- vývoj aplikácií zameraných na meranie aktivít a procesov v QlikView. - spravovať, upravovať tabuľky MS Excel a vytvárať nové tabuľky v sieťovom prostredí. - vyvíjať a implementovať systémy zberu údajov a ďalšie stratégie, ktoré optimalizujú štatistickú efektivitu a kvalitu údajov. - Okrem toho budete úzko spolupracovať s vedením, aby ste uprednostnili obchodné a informačné potreby a definovali nové príležitosti na zlepšenie procesov. - Zúčastníte sa na fórach/workshopoch Analytical/Reporting/AI, aby ste dohliadli na súčasné trendy v technológii a systémoch. - V neposlednom rade budete mať tiež príležitosť vyškoliť ostatných členov tímu/spoločnosti, aby si vybudovali povedomie/osvedčené postupy a spoločné znalosti o nástrojoch a stratégii.
Požiadavky na zamestnanca
– Angličtina – aktívne – znalosť SQL, iných databáz a ovládanie Excelu podmienkou Znalosť programovania v nástrojoch QlikView/Reporting/Analytical (SAP, FC/BW) – výhodou Znalosť iných nástrojov ako Axiom, Tableau, Database – výhodou – Organizačné schopnosti, schopnosť určiť priority úloh, proaktívny a profesionálny prístup – Kreativita identifikovať, prezentovať a poskytovať zlepšenia procesov – Silné technické a automatizačné zručnosti
Jazykové požiadavky
anglicky – B1

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.