Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 10.06.2024

Projektový manažér pre celoslovenskú stavebnú spoločnosť

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Free-Lance
Odvetvie:
Stavebníctvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1900.0 - 3000.0 EUR
Pozícia:
freelancerproject-manager
Informácie o pracovnej ponuke
Pracovná náplň: Pre nášho klienta z oblasti stavebníctva hľadáme šikovných a skúsených projektových manažérov (PM), ktorý budú viesť a riadiť stavby. Klient je celoslovenská spoločnosť, preto aj kandidátov hľadáme v rámci celého Slovenska. Na projekt budete priradený po dohode, v perimetre Vášho bydliska. - PM zodpovedá za celkový chod zverenej stavby - Riadi organizuje a kontroluje svoj tím, ekonomickú stránku stavby a pozná projekt od A po Z - Reportuje, dodržiava stanovené termíny, kontroluje kvalitu vykonaných prác - Práca je prevažne v teréne, HO je štandardne 2x do mesiaca, po dohode je možné aj viac - Spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci firmy - Účastní sa na obchodných stretnutiach - Rieši cenové ponuky, reklamácie, tendrovanie
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: – Zodpovedný, rozvážny, skúsený, odolný voči stresu – Orientovať sa aj v ekonomických a právnych otázkach týkajúcich sa výkonu práce (prepočítať si náklady, skontrolovať si údaje v zmluve a pod.) – Skúsenosti s pozemnými stavbami – Znalosť stavebných a technických procesov – Hľadáme kandidátov, ktorý majú aspoň 3 roky skúseností, avšak je priestor aj pre zaučenie šikovných juniorov, ktorí budú priradený k seniorným PM a budú sa od nich učiť.
Benefity práce
Bonus: Finálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Jaroslava Zöldfayová
jaroslava.zoldfayova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.