Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 11.01.2023

Project Manager

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Shifts
Odvetvie:
Production, Stavebníctvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2100.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho lukratívneho klienta a TOP zamestnávateľa na Slovensku hľadáme človeka na pozíciu Projektového Manažéra. Jeho náplňou bude: -spolupodieľanie sa na príprave projektov od zadania, cez kalkulácie, prípravu podkladov na výberové konania vrátane kompletnej administratívy; -komunikovanie s dodávateľmi, kontrola harmonogramu prác + finančného harmonogramu; -modernizácia a rekonštruovanie VZT, vykurovania, chladenia, MaR, ELI, zabezpečenie pravidelného servisu a údržby v objektoch, logistických centrách a prevádzkových budovách; -analýza prevádzkových problémov a návrh riešení; -príprava podkladov na kontrolu nákladov a kvality stavebných úprav/výstavby nových objektov.
Požiadavky na zamestnanca
VŠ II. Stupňa stavebného/elektrotechnického zamerania (TZB, slaboprúd, silnoprúd) Skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky Anglický/Nemecký jazyk na úrovni min. B2 Silné komunikačné zručnosti Vodičský preukaz sk. B Flexibilita Samostatnosť
Benefity práce
kontrakt na dobu neurčitú služobné auto aj na súkromné účely Multisport karta bezplatné jazykové vzdelávanie flexibilný pracovný čas, aj home office vitamínový balíček, darček k narodeninám.... referral bonus
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Operátor/ka do výroby na 12tky blízko Košíc. Nenáročná práca! Odporúčací bonus, stravné 6,98 Eur. Zvoz zo smeru Čierna nad Tisou a Michaloviec.
Kechnec
816.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Montážnik
Bánovce nad Bebravou
990.0 - 1050.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Koordinátor Facility Managementu a Energetiky
Lozorno
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.