Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.01.2023

Programový inžinier pre automobilovú spoločnosť

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výzkum a vývoj, Technicky zdatný
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Rozšír svoje skúsenosti a poznanie v oblasti automobilového priemyslu a pracuj pre významnú medzinárodnú spoločnosť! Tvojou úlohou bude: Zodpovednosť za riadenie programu / projektu podľa GPMS Koordinovanie celkového plánovania a kontroly realizovateľnosti projektu. Zdokumentovanie stavu projektu, vytvorenie správy (napr. Správy o stave projektu) a iniciovanie míľnikov projektu. Sledovanie dodržiavania cieľov (kvalita, náklady, termíny) a ak je to potrebné, navrhnúť a iniciovať nápravné opatrenia. Príprava časových plánov projektov a ich dodržiavanie. Koordinovanie zavádzania inovácií a nových technológií v rámci projektu. Kooperácia s centrálnymi oddeleniami a závodmi. Kooperácia a komunikácia so zákazníkom ohľadom stavu projektu. Identifikácia problémov v jednotlivých fázach projektu a zavedenie potrebných opatrení. Koordinácia ako komunikácia zákazníckych požiadaviek interne / smerom k zákazníkovi. aktualizovanie otvorených bodov, úloh a aktivít v Planview Koordinovanie zmien z pohľadu realizovateľnosti, uplatniteľnosti, kvality, času a nákladov od začiatku až po implementáciu danej zmeny. Proaktívna komunikácia so žiadateľom zmeny ako aj oddeleniami, ktorých sa to týka. Rozhodovanie sa na základe VDA Matice o oboznámenie zákazníka o danej zmene. Príprava podkladov a prezentácii smerom k zákazníkovi. Komunikácia a predstavenie zmien zákazníkovi. Sledovanie vplyvu zmeny na cenu prevodovky. zadávanie vstup za program v PLM.
Požiadavky na zamestnanca
Anglický jazyk a Nemecký jazyk - aktívne (ústna a písomná forma) Práca s PC (MS Office) Prax vo výrobnej spoločnosti v automobilovom priemysle - výhodou Znalosti o projektovom manažmente v multikultúrnom prostredí - výhodou Vedomosti o výrobných postupoch a technologických procesoch - výhodou Základné vedomosti o nástrojoch kvality (SPC, FMEA, 8D, PPAP)
Benefity práce
Individuálny kariérny program pre zamestnancov. Garantovaný 13-ty plat. Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy). Príspevok na cestovné. Medziročné navýšenie mzdy. Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste. Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne. Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť. Odmeny za vykonané zlepšenia. Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy. Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch. Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku. . Podpora zdravia (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky) Podpora športu (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice)
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2,anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Zamestnaj sa na výstupnej kontrole. Čisté pracovné prostredie, zaujímavá mzda.
Kechnec
1000.0 - 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Poradca do banky. Vhodné aj pre absolventa!
Nitra
1085.0 - 1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Bankový poradca
Banská Bystrica
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.