Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.03.2024

Program Advanced Supplier Quality

Lokalita:
Lozorno
Kontrakt:
Freelance
Odvetvie:
Inžinierstvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
3200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Zlepšovať a optimalizovať kvalitu dodávateľského reťazca na pokročilej úrovni - Cieľom je prevziať dodávateľov surovín (koža, textil, PVC, Alcantara), riadiť ich prostredníctvom APQP a dokončiť ich zabezpečením dostatočnej kapacity, procesov (audit) a PPAP. - Skúsenosti s riadením kvality dodávateľov - Silné komunikačné zručnosti a schopnosť budovať partnerské vzťahy s dodávateľmi. - Znalosť moderných technológií v oblasti kvality a monitorovania dodávateľského reťazca. - Vykonávať pravidelné audity a hodnotenia dodávateľov. - Vývoj a implementácia stratégie riadenia rizík dodávateľského reťazca. - Spolupráca s dodávateľmi v oblasti školení a rozvoja s cieľom zlepšiť ich výkonnosť.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti s APQP - Skúsenosti v automobilovom priemysle (najlepšie s nemeckými zákazníkmi) - Dobrá znalosť IATF 16949/VDA/QS9000 - Dobrá znalosť APQP a/alebo Reifegradabsicherung - Dobré znalosti v oblasti PPAP/PPF - Dobrá znalosť anglického jazyka slovom a písmom - Zodpovednosť, samostatná a nezávislá práca
Benefity práce
Bonus: Živnosť - daily rate 220eur; TPP 2900 eur brutto/mesiac
Jazykové požiadavky
anglicky - C1,nemecky - C1

Podobné pracovné ponuky

Právny Referent
Dunajská Streda
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme robotikov
Lozorno
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Práca pre elektrikárov, doprava zabezpečená
Lozorno
1350.0 - 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.