Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.09.2021

Príležitosť pre VŠ absolventov automatizácie/ mechatroniky/IT/techniky!Hľadáme flexibilných Validačných inžinierov pre funkčné testovanie.

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 1300.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho TOP klienta hľadáme Validačných inžinierov pre funkčné testovanie. 70% pracovného času je venovaného testovaniu funkčnosti riadiaceho systému v oblasti priemyslu v ZAHRANIČÍ u klientov. Čakajú vás užitočné školenia so špičkovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch. Pracovná náplň: - funkčné testovanie správneho fungovania riadiaceho systému na plniacich a baliacich linkách z oblasti priemyslu - vytváranie overených testovacích procedúr - rozvoj a implementácia nových testovacích postupov - výkon testov a dokumentácia výsledkov - spolupráca s HW a SW odborníkmi na medzinárodnej úrovni
Požiadavky na zamestnanca
-absolventi VŠ štúdia elektrotechniky, automatizácie, mechatroniky, technického smeru, prípadne IT -ochota cestovať 70% pracovného času je strávený v zahraničí u klientov. -maximálna flexibilita - dlhodobejšie pracovné cesty -anglický jazyk minimálne úroveň B2+(komunikácia so zákazníkmi v USA, Nemecku a pod. )
Benefity práce
Zamestnanecké výhody, benefity - práca v jedinečnej spoločnosti - školenia so svetovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch (ECA Academy, Concept Heidelberg, Symmetric, compliance4alllearning) - exkluzívne podmienky na zahraničných služobných cestách - 13. a 14.bonus - špeciálny zaškoľovací program - online jazykové kurzy s native speakrom
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Nastavovač strojných zariadení
Námestovo
6.73 EUR

Detail pracovnej ponuky
Business Development Manager ( možnosť aj full remote )
Slovensko
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Dizajn inžiniera pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.