Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 31.01.2024

Práca elektrikára v Španielsku - Dlhodobá práca s rýchlym nástupom

Lokalita:
Spain
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Energetika
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
3000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
-Vysokonapäťové elektromontážne práce (spájanie nízkonapäťových káblov v elektrických rozvádzačoch ako sú vysokonapäťové odpojovače, vypínače, kladenie káblov, transformátory a pod.). -Montáž nízkonapäťových elektrických skríň, rozvádzačov vysokého napätia. Možnosť vyhotovenia vysokonapäťových koncoviek (prípojok). - Riadiaca kabeláž. Schopnosť čítať elektrické schémy elektrických staníc (spracované schémy a výkresy vzájomných prepojení medzi elektrickými skriňami Pracovná doba: Pondelok až štvrtok od 8:00 do 18:00 a v piatok od 8:00 do 12:00, 1 hod neplatená obedná prestávka (40 hodín/týždeň).
Požiadavky na zamestnanca
- stredné odborné vzdelanie s výučným listom so zameraním elektro alebo stredné odborné vzdelanie s maturitou so zameraním elektro, - vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektrikár - silnoprúdar, - ochota pracovať v tíme, práca vo výškach, fyzická zdatnosť, dôslednosť.
Benefity práce
- práca na trvalý pracovný pomer ( španielska zmluva) na dobu neurčitú, - zaplatené ubytovanie na 1 mesiac v Madride, - teoretické a praktické zaškolenie v anglickom jazyku, - firemné autá na služobné účely, - hradenie nákladov na pracovné víza.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1

Podobné pracovné ponuky

Senior Asset Manager
Bratislava
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Poď pracovať ako elektrikár s platom od 1300€+!
Dunajská Streda
1300.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektrotechnik - práca na jednu zmenu !
Senec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.