Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.02.2024

Pracuj v čokoládovni ako strojník balenia/formovania + ubytovanie ZADARMO!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1100.0 - 1300.0 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Ponúkame voňavú prácu strojníka balenia/formovania v čokoládovni. Hľadáme skúseného človeka na obsluhu a nastavenie strojov na baliacom úseku linky. Pracovná náplň: - obsluha strojov na baliacom úseku linky- baliace stroje, periférne zariadenia napr. krabicovač, dynamické váhy a pod. -zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov predáka alebo tím lídra. - dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku - príprava kotúčov obalu na výmenu a samotná výmena kotúčov, kontrola obalov a kontrola dátumov na výrobku - manuálna manipulácia zo zlomom a sanitačným odpadom -senzorická kontrola výrobku , odoberanie vzoriek , vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hotového výrobku- polotovaru a zodpovednosť za jeho kvalitu - vedenie evidencie výroby elektronickou a aj písomnou formou - povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení - všetky uvedené činnosti a zodpovednosti vykonáva v súlade s programom IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti s nastavovaním strojov Skúsenosti z výrobného procesu Ochota pracovať na zmeny Zodpovednosť Samostatnosť
Benefity práce
- prémie na mesačnej baze 15 % z priemerného mesačnej mzdy - rizikové príplatky - príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok - zabezpečené ubytovanie v Bratislave - stravné v hodnote 5,48€, príspevok na stravne vyplácaný priamo na účet - stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce - kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi - zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní - hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky - zabezpečenie potravinárskeho preukazu - starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) aj počas celého trvania PP
Jazykové požiadavky
slovensky - C1

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.