Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.07.2024

Pracovník výroby batériových modulov – predsériová výroba

Lokalita:
Horná Streda
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1287.0 EUR
Pozícia:
blue-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Máš elektrotechnické vzdelanie? Nemáš vyhlášku ani prax? Nevadí, u nás máš šancu pracovať aj bez vyhlášky. Hľadáme pracovníkov do pred-sériovej výroby s elektrotechnickým vzdelaním na výrobu batériových modulov. Tvojou úlohou bude: Obsluha stroja (v rámci plne automatizovanej linky) na výrobu batériových modulov, Nejde o montáž ale o obsluhu stroja - dohľad na plynulý chod výroby, Zásobovanie/dopĺňanie vstupného materiálu, Jednoduché činnosti pri nepodarkoch, Evidencia a aktualizácia výrobnej dokumentácie Podieľanie sa na zlepšovaní procesov na výrobnej linke Práca je vykonávaná v 1 zmennej prevádzke, v blízkej dobe prechod na 2 zmeny (ranná a poobedná) Máš chuť učiť sa? Chceš sa stať súčasťou nových inovácii vo svete eletromobility? Neváhaj a pošli nám svoje CV!
Požiadavky na zamestnanca
Min. elektrotechnické vzdelanie – nevyhnutná podmienka, prax v elektrotechnike veľkou výhodou, §21 veľkou výhodou, Chuť učiť sa nové veci a napredovať.
Benefity práce
Základný plat 990€ brutto/mesiac + variabilná časť 30% Priemerný plat 1287€ brutto/mesiac + bonusy + 13ty plat, + Ročná prémia + Kvartálna prémia + Ročný dochádzkový bonus + Možnosti odborného a kariérneho rastu + Príspevok na stravu nad rámec zákona + Príspevok na dochádzanie od 26 km na jednu cestu + Práca v novom a modernom prostredí, hneď pri výjazde z diaľnice
Informácie o spoločnosti
Výrobná spoločnosť zameraná na elektromobilitu
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Mária Nadhajská
maria.nadhajska@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.