Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 18.06.2024

Personálny konzultant s prehľadom v oblasti IT

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Administratíva
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
- Manažovať celý proces náboru. - Udržovať kandidátsku databázu a manažovať existujúce databázy na pobočke. - Vytvárať optimálny vzťah s klientom a zabezpečovať zákaznícky servis pre klienta aj kandidáta. - Aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov, realizovať pohovory s kandidátmi a obsadzovať kandidátov. - Účasť na a reprezentácia spoločnosti na trhoch práce a konferenciách. - Preskúmať, plánovať a hodnotiť zákaznícke potreby. - Splniť požiadavky a očakávania klienta. - Zabezpečiť efektívnu komunikáciu a dohliadať na celý proces náboru. - Poskytovať reporty ohľadom všetkých aktivít náboru. - Monitorovať aktivity konkurencie na trhu.
Požiadavky na zamestnanca
– 0-2 roky pracovných skúseností na pozícii náborár/recruiter/consultant, prípadne v oblasti obchodu či zákazníckeho servisu, alebo absolvent s preukázateľnými predpokladmi na pozíciu Recruiter. – Skúsenosť s náborom nie je nevyhnutnou požiadavkou, nevyhnutné sú ale komunikačné zručnosti a naplnené základné kompetencie na túto pozíciu. – Prehľad v oblasti IT – Znalosť práce s Excelom. – Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni.
Benefity práce
– flexibilný pracovný čas – homeoffice po skúšobnej dobe – benefitná dovolenka – multisport – cafetéria – príspevok do DDS po odpracovanom 1 roku – firemné teambuildingy
Jazykové požiadavky
anglicky – B2,slovensky – C2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Adameová Zuzana
zuzana.adameova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.