Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.02.2024

Part time na oddelení HR pre výrobnú spoločnosť v okolí KE. Autobus zadarmo! Vhodné pre študentov!

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
čiastočný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
4.8 - 5.5 EUR
Pozícia:
trainee-intern
Informácie o pracovnej ponuke
Ak chceš získať nové skúsenosti v personálnej oblasti, ovládaš Excel, Anglický jazyk - neváhaj a pošli nám svoj životopis. Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku Kechnec, ale doprava je zabezpečená bezplatným firemným autobusom po trase Košice - Kechnec! Firemný autobus je zabezpečený z každého sídliska v Košiciach. Aktuálne obsadzujeme pozície na skrátený úväzok na oddeleniach : - HR -oddelenie ľudských zdrojov Pracovná náplň: - administratívna podpora oddelenia, - práca s PC (MS Office - znalosť Excel na VYSOKEJ ÚROVNI), - rôzne podporné činnosti. ZMENNOSŤ: - od 8:00 do 16:00 hod, dni na základe rozvrhu študenta (firemný autobus dochádza do spoločnosti 7:50hod a odchádza 16:15hod). - MINIMÁLNE 25 hod/týždenne, plné dva dni v týždni okrem piatka.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: - študenti VŠ (najideálnejšie_ I. stupeň 2. a 3. ročník, resp. II. stupeň 1. ročník). - ovládanie anglického jazyka, maďarský jazyk - veľká výhoda
Benefity práce
Zvýhodnené obedové menu, alebo stravný lístok v dňoch, keď kantína nevarí. Máš príležitosť zbierať skúsenosti a zotrvať po štúdiu v spoločnosti.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.