Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 10.01.2024

Operátor/ka výroby v automobilke. Neváhaj a pošli nám svoj životopis! Nástup ihneď.

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
5.61 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Získaj prax z oblasti automotívu ! Neváhaj a pošli nám svoj životopis! - Práca vo výrobe - Balenie a kontrola kusov, rozdeľovanie nepodarkov - Zabezpečenie požadovanej produkcie na linke - Manipulácia so separovaným odpadom - Kompletné zaškolenie na pozíciu - Práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve - Práca na 3 zmeny (týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena, týždeň nočná zmena, víkendy voľné) - Miesto výkonu práce je Námestovo - Práca vhodná pre mužov aj pre ženy ! Zaujala ťa pracovná ponuka? Reaguj na pracovnú ponuku a viac informácii si povieme na pracovnom pohovore.
Požiadavky na zamestnanca
- chuť pracovať na zmeny, - šikovnosť, - zodpovednosť.
Benefity práce
- Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer - Základná mzda 5,61€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny - Istota stabilného príjmu - Výplata 15. v mesiaci - Zabezpečené stravovanie - Vstupná lekárska prehliadka ZADARMO - Komplexná starostlivosť koordinátorom - Možnosť prechodu do kmeňa - Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby do kmeňa. 12 tky, 3 zmenka. Elektro výroba.
Kechnec
923.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme robotikov
Lozorno
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik merania dreva
Malacky
1200.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.