Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 19.01.2024

Operátor výroby - práca v novom, modernom prostredí

Lokalita:
Bánovce nad Bebravou
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
990.0 - 1050.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme nových kolegov do výroby Práca v novom, modernom a čistom prostredí Jednoduchá práca - obsluha stroja na výrobu poistných skriniek pre automobilový priemysel. Montáž dielov, kontrola kvality vyrobených kusov, balenie a uloženie do krabíc. Rotácia na jednotlivých operáciách, Nejde o prácu na páse! Práca s počítačom, Pracuje sa na 3 zmeny - víkendy voľné. Prvý záučný mesiac sa pracuje len na ranné zmeny!
Požiadavky na zamestnanca
Manuálna zručnosť, Základná znalosť práce s PC
Benefity práce
Priemerná mzda 990 - 1050€ brutto/mesiac + Bonusy Základná mzda 800€ brutto + variabilná časť 130€ brutto + príplatok za nočné zmeny Každoročné navyšovanie základnej mzdy, 13ty plat vo výške 110% Zabezpečená strava v novej jedálni Stravné lístky (Edenred karta) 5,85€ počas nočnej zmeny Výplata 15. deň v mesiaci Istota stabilného príjmu Bonus za odporučenie nového zamestnanca, Špeciálne bonusy za prácu nadčas Bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 € Zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.