Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.04.2024

Oblastný manažér

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Energetika
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Oblastný manažér je zodpovedný za zabezpečenie optimalizovaných výnosov a ziskovosti v pridelenej oblasti, ako aj za vysokú úroveň služieb na mieste a kvality prevádzky. To zahŕňa: - Monitorovanie a zlepšovanie využitia aktív, vykonávanie návštev na mieste a zabezpečenie firemnej identity. - Podpora obchodného manažéra oddelenia pri vykonávaní procesov ročného plánovania na úrovni lokality a navrhuje iniciatívy založené na najnovších poznatkoch a zisteniach. - Zodpovednosť za nepretržité monitorovanie miestnych konkurentov a relevantných kľúčových ukazovateľov, poskytovanie vstupov pre ostatné oddelenia, ako aj vytváranie, riadenie a zabezpečenie dodržiavania všetkých platných noriem, pravidiel a zákonov upravujúcich činnosť FS. - Aktívne zapájanie sa do vzdelávacieho procesu partnerov a zamestnancov čerpacích staníc. - spolu s manažérom predaja zodpovedný za výber partnerov čerpacích staníc, vyhodnocovanie výkonnosti a aktívne riadi partnerov čerpacích staníc vo svojej oblasti.
Požiadavky na zamestnanca
– VŠ vzdelanie (výhodou) – Počítačová gramotnosť: MS Office, Internet, Outlook, SAP (výhoda) – Slovenský jazyk – rodný C2 – Anglický jazyk – komunikatívna úroveň/ B2 – Dobré komunikačné schopnosti – Dobré organizačné schopnosti – Dobré vodcovské schopnosti – Ochota cestovať – Sociálne kompetencie (prezentačné techniky, flexibilita, spontánnosť, empatia) – Vodičský preukaz – Schopnosť pracovať v strese – Obchodný a na výsledky orientovaný prístup – Sebamotivovaný človek
Jazykové požiadavky
anglicky – B2,slovensky – C2

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.