Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.04.2024

Oblastný manažér

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Nehnuteľnosti, Stavebníctvo, Energetika
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2500.0 - 3000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Oblastný manažér je zodpovedný za zabezpečenie optimalizovaných výnosov a ziskovosti v pridelenej oblasti, ako aj za vysokú úroveň služieb na mieste a kvality prevádzky. To zahŕňa: - Monitorovanie a zlepšovanie využitia aktív, vykonávanie návštev na mieste a zabezpečenie firemnej identity. - Podpora obchodného manažéra oddelenia pri vykonávaní procesov ročného plánovania na úrovni lokality a navrhuje iniciatívy založené na najnovších poznatkoch a zisteniach. - Zodpovednosť za nepretržité monitorovanie miestnych konkurentov a relevantných kľúčových ukazovateľov, poskytovanie vstupov pre ostatné oddelenia, ako aj vytváranie, riadenie a zabezpečenie dodržiavania všetkých platných noriem, pravidiel a zákonov upravujúcich činnosť FS. - Aktívne zapájanie sa do vzdelávacieho procesu partnerov a zamestnancov čerpacích staníc. - spolu s manažérom predaja zodpovedný za výber partnerov čerpacích staníc, vyhodnocovanie výkonnosti a aktívne riadi partnerov čerpacích staníc vo svojej oblasti.
Požiadavky na zamestnanca
- VŠ vzdelanie (výhodou) - Počítačová gramotnosť: MS Office, Internet, Outlook, SAP (výhoda) - Slovenský jazyk – rodný C2 - Anglický jazyk – komunikatívna úroveň/ B2 - Dobré komunikačné schopnosti - Dobré organizačné schopnosti - Dobré vodcovské schopnosti - Ochota cestovať - Sociálne kompetencie (prezentačné techniky, flexibilita, spontánnosť, empatia) - Vodičský preukaz - Schopnosť pracovať v strese - Obchodný a na výsledky orientovaný prístup - Sebamotivovaný človek
Jazykové požiadavky
anglicky - B2,slovensky - C2

Podobné pracovné ponuky

Projektový koordinátor - Technologický asistent výroby
Krupina
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Projektový manažér - Piešťany
Nová Dubnica
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Výrobný pracovník v 12 hod zmennosti + 13 plat + odmeny za dochádzku a výkon + cestovné
Kechnec
930.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.