Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 31.01.2024

Nástupný bonus do výšky 500€ ! Obsadzujeme pracovné miesta výrobný robotník !

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
5.8 - 6.0 EUR
Pozícia:
qualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme nových kolegov do novej výrobnej spoločnosti, ktorí majú záujem o prácu na 2 zmeny (ranná/poobedná) , 3 zmeny (ranná/poobedná/nočná) alebo 4 zmeny (2 dni ranná zmena, 2 dni poobedná zmena, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno). Prihláste sa a ihneď sa staňte naším novým kolegom! - práca vo výrobe, - vykonávanie jednotlivých operácií na linke podľa pracovných inštrukcií, - práca na 2- zmeny (ranná/poobedná) alebo 3-zmeny (ranná, poobedná, nočná), - miesto výkonu práce je Námestovo, - práca je vhodná pre mužov aj pre ženy.
Požiadavky na zamestnanca
zručnosť, dôslednosť, pozornosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Benefity práce
- nástupný bonus 500€, - základná mzda 5,80€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny, + variabilná zložka 0,50€ hod. - stravovanie v závodnej jedálni, - dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer, - istota stabilného príjmu, - výplata 15. v mesiaci, - vstupná lekárska prehliadka ZADARMO, - možnosť prechodu do kmeňa

Podobné pracovné ponuky

Не складна робота для операторів виробництва неподалік від Кошиць, з доправа з Міхаловців та Кральовського Хлмеця забезпечена!
Kechnec
866.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Procesný inžinier junior/senior
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Inžinier pre oblasť životného prostredia a bezpečnosti
Kechnec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.