Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 31.01.2024

Nástupný bonus 500€ ! Obsadzujeme pracovné miesta VÝROBNÝ ROBOTNÍK !

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
6.3 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
- práca vo výrobe, - vykonávanie jednotlivých operácií na linke podľa pracovných inštrukcií, - zodpovednosť za kvalitu zabalených výrobkov, - zabezpečovanie dokončovacie práce na výrobkoch, - správne triedenie a ukladanie dobrých a nevyhovujúcich výrobkov, - práca na 3-zmeny (ranná, poobedná, nočná) alebo 4 zmeny, - miesto výkonu práce je Námestovo, - práca je vhodná pre mužov aj pre ženy.
Požiadavky na zamestnanca
Úspešný kandidát by mal spĺňať: -ak si už pracoval/a ako operátor výroby, je to výhoda, ale ak nie, my ťa všetko naučíme - dôležité je, aby si bol/a ochotný/á pracovať na zmeny
Benefity práce
- nástupný bonus do výšky 500€, - základná mzda 6,30€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny, - zabezpečené stravovanie, - dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer, - istota stabilného príjmu, - výplata 15. v mesiaci, - vstupná lekárska prehliadka ZADARMO, - možnosť prechodu do kmeňa.

Podobné pracovné ponuky

Не складна робота для операторів виробництва неподалік від Кошиць, з доправа з Міхаловців та Кральовського Хлмеця забезпечена!
Kechnec
866.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Procesný inžinier junior/senior
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Inžinier pre oblasť životného prostredia a bezpečnosti
Kechnec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.