Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 15.05.2023

Neváhaj a vyskúšaj si jednoduchú prácu vo výrobe! Pracuj ako pracovník / pracovníčka výroby

Lokalita:
Bánovce nad Bebravou
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
880.0 - 934.0 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme nových kolegov na jednoduchá prácu do výroby. Ide o obsluhu stroja na výrobu poistných skriniek pre automobilový priemysel. Montáž malých plastových dielov, kontrola kvality vyrobených kusov, balenie a uloženie do krabíc. Rotácia na jednotlivých operáciách. Práca je v sede alebo v stoji. Nejde o prácu na páse! Pracuje sa s počítačom - nutná základná znalosť! Práca v novom, modernom a čistom prostredí Pracuje sa na 3 zmeny - víkendy voľné. Prvý záučný mesiac sa pracuje len na ranné zmeny!
Požiadavky na zamestnanca
Manuálna zručnosť, Základná znalosť práce s PC je podmienkou!
Benefity práce
Priemerná mzda 880 - 935€ brutto/mesiac + Bonusy Základná mzda 700€ brutto + variabilná časť 130€ brutto + príplatok za nočné zmeny Každoročné navyšovanie základnej mzdy, 13ty plat vo výške 110% Stravné lístky (Edenred karta) 5,10€ Výplata 15. deň v mesiaci Istota stabilného príjmu Bonus za odporučenie nového zamestnanca, Špeciálne bonusy za prácu nadčas Bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 € Zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu

Podobné pracovné ponuky

Junior Purchaser
Slovensko
1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vodič na montážnej linke
Teplička nad Váhom
1021.0 - 1040.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Procesný inžinier pre oddelenie plánovania výroby
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.