Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 31.01.2024

NC alebo CNC operátor - len ranné smeny ! Víkendy voľné ! Liptovský Mikuláš !

Lokalita:
Liptovský Mikuláš
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
8.0 - 10.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, úspešnú strojársku firmu, v Liptovskom Mikuláši hľadáme šikovného pracovníka (práca vhodná pre mužov). Pracovná zmluva priamo so spoločnosťou! Hlavné zodpovednosti: - obsluha NC alebo CNC strojov - programovanie - meranie a kontrola výrobkov - možnosť práce i na živnosť (9-12€/hod.)
Požiadavky na zamestnanca
- aspoň 1 rok prax na NC alebo CNC strojoch (NUTNOSŤ) - znalosť technickej dokumentácie Pri naplnení počtu zamestnancov sa do budúcna počíta so zavedením 2 zmeny.
Benefity práce
- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC - iba ranné zmeny (6:30 - 15:00), VÍKENDY VOĽNÉ - náborový bonus 250€ - možnosť práce i na živnosť - validácia platov raz ročne - odmeny za inovačné návrhy - príspevok pri životnom jubileu - 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce - stravné lístky v sume 5,10 €

Podobné pracovné ponuky

Skladník - Feeder
Teplička nad Váhom
1170.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Práca pre vodičov NZV v Bratislave! UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!
Bratislava
1100.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Poď pracovať ako ZMENOVÝ TECHNIK priamo do KMEŇA stabilnej firmy a Ubytovaním ZADARMO a množstvom benefitov! Mzda až do 1.700e!
Bratislava
1300.0 - 1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.